ANIOŁKI

Dlaczego charmsy i bransoletki modułowe podbiły rynek?

Bransoletki modułowe z niewielkimi zawieszkami zwanymi charmsami od kilku lat nie tracą na popularności. Trudno się temu dziwić. Biżuteria tego rodzaju jest efektowna wizualnie i pozwala na wyrażenie swojej osobowości. Odbywa się to przez zakup zawieszek dopasowanych do swojego charakteru czy odzwierciedlających pasje. To idealna propozycja dla wszystkich kreatywnych kobiet. W tej kategorii oferujemy urocze charmsy z motywem aniołka. 

Na jakie charmsy aniołki warto się zdecydować?

W zasadzie charmsy podzielić można na dwie podstawowe kategorie ozdób. Pierwsze są wyposażone w klasyczny karabińczyk. Zwisają one dość luźno z bransoletki, co ma oczywiście swój urok. Drugie z kolei to charmsy typu beads. Nie mają one karabińczyka - bransoletkę przewleka się przez otwór znajdujący się w zawieszce. Tego typu ozdoby nieco ściślej przylegają do ciała, ale prezentują się tak samo efektownie. 

Charmsy aniołki - idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby

W rzeczywistości biżuteria zawsze jest świetnym pomysłem na prezent, sprawdzając się doskonale podczas różnych okazji. Ważne jest jednak, aby dokładnie przemyśleć swój wybór. Obecnie bardzo popularne są na przykład modułowe bransoletki, które można personalizować poprzez dodawanie małych, indywidualnych zawieszek zwanych charmsami. Jest to doskonały prezent dla kobiet, który nie tylko nie obciąża portfela, ale także prezentuje się pięknie i może stanowić pamiątkę na wiele lat.

Aniołki - co symbolizują w jubilerstwie?

Motyw aniołów w jubilerstwie wykorzystywany jest od bardzo dawna. Kojarzy się nierozerwalnie z pewną delikatnością, lekkością, ale i troską. Anioł może być symbolem opiekuna. Charmsy aniołki stanowić więc mogą swego rodzaju amulet zapewniający bezpieczeństwo i chroniący przed negatywną energią. Dlatego też tego rodzaju wyroby jubilerskie są doskonałym pomysłem na prezent. Świadczą o tym, że danej osobie naprawdę na komuś zależy. 

Czy charmsy są biżuterią odpowiednią na różne okazje?

Charmsy są wbrew pozorom dość wszechstronną formą biżuterii, co stanowi jedną z ich głównych zalet. Doskonale komponują się z różnorodnymi stylizacjami. Nawet podczas uroczystych wydarzeń, nie warto rezygnować z noszenia modułowych bransoletek. Biżuteria wykonana ze srebra zawsze prezentuje się idealnie. W przypadku takiego wyboru, lepiej zrezygnować jednak z dodatków złotych, ponieważ takie połączenia rzadko są niestety udane.

Wyjątkowe i niepowtarzalne charmsy aniołki

Charmsy to zawieszki, które przybierać  mogą wiele form. Aniołki są tylko jedną z nich. Nie da się jednak ukryć, że zawieszki z tym motywem mają w sobie sporo uroku. To naprawdę świetny pomysł na prezent dla mamy, siostry, koleżanki czy przyjaciółki. Każdy bowiem potrzebuje takiego anioła stróża, który będzie się nim na co dzień opiekować. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą charmsów i bransoletek modułowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium