CYFRY

  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość

Magia zamknięta w cyfrach

Wierzysz w to, że numerologia pozwala lepiej poznać swoje życie? Dla jednych cyfry to tylko znaki, układające się w liczby. Wiele osób uważa jednak, że mają specjalną moc. W numerologii liczą się liczby podstawowe oraz podliczby. Te ostatnie precyzują informacje, jakie wynikają z liczb podstawowych. Dla wtajemniczonych poszczególne cyfry to czytelne przesłanie. Na tyle cenne, że niektórzy nie chcą zdradzać swojej numerologicznej cyfry.

Ogólna symbolika liczb

Każda z cyfr od 1 do 9 ma swoją unikatową symbolikę. Cyfra O ma odrębne znaczenie. Jest źródłem i centrum. Oznacza też to, co wieczne, energię wszechświata i potencjał rozwoju. Ponieważ zero jest mocą stwórczą, to z niego wyrastają pozostałe cyfry. Chcesz wybrać oryginalną biżuterię, związaną z numerologią? Postaw na charmsy. Mogą dotyczyć tylko ciebie, lub tworzyć horoskop partnerski z drugą osobą. Numerologia uchodzi za szczególnie ważną w kontaktach z drugim człowiekiem. Pomaga zrozumieć wady, uwypuklić zalety.

Charmsy z cyfrą na co dzień i od święta

Niewielka ozdoba, zamknięta w konkretnej cyfrze to znak, że dobrze znasz osobę, której chcesz ją ofiarować. Ten tajemny szyfr łączy wyznających podobne zasady przyjaciół, znajomych, kochanków. Modułowe bransoletki pozwalają na zestawienie dowolnej cyferki z kolejną. Możesz też w jednej ozdobie zmieścić cyfry wszystkich bliskich osób i traktować je jako codzienne wzmocnienie, rodzaj talizmanu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium