ŁAŃCUSZKI ZABEZPIECZAJĄCE PŁASKIE

Łańcuszki zabezpieczające płaskie do bransoletek modułowych

Łańcuszki zabezpieczające płaskie mają za zadanie przede wszystkim zabezpieczyć bransoletkę przed zgubieniem. Dzięki nim niemożliwe jest zsunięcie się biżuterii z nadgarstka po otworzeniu się jej zapięcia. Nie ma tym samym ryzyka utraty cennych charmsów. Oprócz tego łańcuszek znacznie ułatwia codzienne zapinanie bransoletki. To element, w który warto zainwestować już przy zakupie biżuterii modułowej.

Łańcuszki zabezpieczające płaskie - wymysł czy konieczność?

Łańcuszki zabezpieczające płaskie to w zasadzie specjalny rodzaj charmsów. Składają się w praktyce z dwóch zawieszek, dlatego są tak wyjątkowe. Jednak warto je stosować również ze względów praktycznych. Ich rolą jest zabezpieczenie innych charmsów przed zsunięciem się z bransoletki na skutek jej przypadkowego rozpięcia. Dlatego coraz więcej kobiet nie wyobraża sobie biżuterii modułowej bez takiego łańcuszka zabezpieczającego.

Dlaczego warto zakupić łańcuszek zabezpieczający płaski?

Biżuteria modułowa podbiła rynek jubilerski. Wiele kobiet posiada bransoletki modułowe i kolekcjonuje charmsy, które bywają naprawdę wyjątkowe. Często mają one wartość sentymentalną. Aby mieć pewność, że nie zsuną się one z biżuterii, wykorzystywane są właśnie łańcuszki zabezpieczające płaskie. Nie są one niezbędnym elementem bransoletek modułowych, ale bywają naprawdę nieocenione. Zresztą same w sobie prezentują się bardzo elegancko. Przekonaj się o tym sama!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium