ZODIAK PŁASKIE

Charmsy płaskie z serii Reflexions

Bransoletki modułowe to doskonały sposób na podkreślenie swojej osobowości. Lubisz w zabawny sposób podkreślić swoje hobby, zawód czy przyzwyczajenia? Ozdobne charmsy idealnie pasują do tej układanki. Codziennie możesz w inny sposób komunikować się ze światem, sięgając po symbolikę ozdób. Wierzysz w cechy przypisane do konkretnego znaku zodiaku? Polecamy ci płaskie ozdoby z serii Reflexions.

Zaczepny baran, pobłażliwy byk

Odczytywanie wad i zalet, przypisanych do konkretnego znaku zodiaku to hobby z długą tradycją. Każdy z 12 znaków ma swoje charakterystyczne cechy. Ich kwintesencją są drobiazgi biżuteryjne, po które chętnie sięgamy. Naturalnym wyborem jest detal, symbolizujący nasz znak. W przypadku bransoletek warto pokusić się także o zestawienie zdobnego duetu z charmsem znaku naszego partnera. Być może wasz związek istnieje na przekór temu, co mówią gwiazdy?

Wygrawerowany symbol znaku zodiaku

Seria Reflexions to inne spojrzenie na ozdobne detale. Płaskie charmsy nie przesuwają się na bransoletce. Łatwo je wsunąć i eksponować w taki sposób, w jaki zostały nałożone. Polecane elementy kolekcji dobrze prezentują się łączone w większą ozdobę. Wystarczy, że wybierzesz inne elementy, które pasują na bransoletkę modułową. Charmsy zostały wykonane ze srebra najwyższej próby S925. Symbolika znaku zodiaku została nałożona metodą grawerowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium