LITERY CLASSIC STYLE

Okrągłe litery Classic Style

Zawieszki to jedna z popularniejszych ozdób, coraz częściej wybieranych na prezent. Jeśli lubisz biżuterię, którą możesz dowolnie modyfikować, koniecznie sięgnij po charmsy z literkami. Mogą zawierać inicjały ważnych imion, lub pierwszą literę ważnego dla ciebie komunikatu. W wersji bogatszej warto pokusić się o stworzenie całego wyrazu, umieszczonego na bransoletce modułowej.

Nowoczesne ozdoby z inicjałami

Litery podobnie jak cyfry mogą mieć dla nas magiczną moc. Kojarzą się z konkretną osobą, przypominają ważne wydarzenie. Okrągłe litery Classic Style to elegancka propozycja dla osób, które kochają tajemnicę. Estetyczne detale mogą bowiem wyrażać treści, o których nie wie nikt poza samym zainteresowanym, lub też parą bliskich osób. Specjalna konstrukcja liter nadaje się do łączenia ich z okrągłymi bransoletkami Pandora i Apart.

Ażurowe sploty i cyrkonie

Klasyczna czcionka liter wcale nie musi być nudna i przewidywalna. Nasza kolekcja pokazuje, jak plastycznym metalem szlachetnym jest srebro. Ażurowe sploty otaczają każdą literę. W jej podstawę dodatkowo wpleciono bezbarwne cyrkonie. Dyskretne kamienie podkreślają elegancję ozdoby, jak również odbijają światło. Seria Classic Style jest utrzymana w tej samej stylistyce. Można w niej znaleźć cały polski alfabet bez znaków diaktrycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium