LITERY NEW LOOK

Charmsy w kształcie liter New Look

Coraz więcej ozdób identyfikuje nasze zainteresowania lub inne elementy osobowości. Popularne bransoletki modułowe to idealny sposób na szybką zmianę ozdoby. Nasze kolekcje charmsów są dopasowane zarówno do płaskich, jak i okrągłych bransoletek. Wśród nich znajdziesz kilka propozycji z literami. Jedną z nich jest seria New Look. Bardzo zdobne litery przywodzą na myśl wymyślną kaligrafię. Możesz ją mieć na swojej dłoni.

Personalizowana biżuteria z literkami

Srebro jest wprost stworzone do łączenia z bezbarwnymi cyrkoniami. Dzięki temu nabiera dodatkowej szlachetności. Niewielkie ozdoby pięknie odbijają światło dookoła konkretnej litery. Stwórz unikatową ozdobę, która wykorzystuje motyw inicjałów. Wybrana litera może nawiązywać do imienia, innej nazwy własnej, lub też ulubionego słowa, np. pary. Marzysz o bardziej ozdobnej bransoletce? Zapisz na niej imię w całości, dokładając odpowiednie charmsy. Stworzysz imię swoje lub ukochanej osoby.

Alfabet New Look

Biżuteria bazująca na inicjałach jest subtelna i tajemnicza. Charmsy z literkami są widoczne dla każdego, ale ich znaczenie jest dostępne tylko dla wtajemniczonych. Zabawa w literki to doskonały sposób na komunikowanie się zakochanej pary. Pojedyncza litera lub cały napis to także wyrażenie chęci bliskości z osobą, której w danej chwili nie ma obok nas. Srebrne charmsy z literkami są dostępne także w innych kolekcjach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium